Little Big Tree 1.0.1 (ios)

Little Big Tree

Little Big Tree
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    WHAT (games)

Bir ağaç fidanı dikerek bu ağacı gökyüzüne kadar uzatmak için çaba harcayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Bir ağaç tohumu ekerek en başından beri o ağaçla ilgilenebileceğiniz ve ağacınızı geliştirerek olabildiğince yükseklere ulaştırabileceğiniz Little Big Tree, geniş oyuncu kitlesine sahip kaliteli bir oyun olarak ön plana çıkıyor.

Göz alıcı grafikleri ve rengarenk manzaraları ile oyun severlere sıra dışı bir deneyim sunan bu oyunda amaç, diktiğiniz ağaç fidanını sürekli olarak geliştirmek ve mümkün oluğu kadar uzamasını sağlamaktır. Diktiğiniz ağaç fidanıyla devamlı ilgilenmeli ve yapılması gereken her şeyi yaparak ağacın büyümesi için çaba sarf etmelisiniz. Ağacın gelişmesi ve süreli olarak uzaması için yapmanız gereken tek şey, parmağınızı ekrana basılı tutmak ve ağacın dalları çiçek açıp yapraklandığında parmağınızı çekmektir. Parmağınızı çekmekte acele eder ya da geç kalırsanız ağacınız beklediğiniz gelişimi gösteremez ve seviye atlayamazsınız.

Oyunda onlarca farklı doğa ve orman manzarası bulunmaktadır. Ağacınızı bu güzel manzaralar eşliğinde büyüterek gökyüzüne ulaşabilir ve rekor seviyelere gelebilirsiniz. Android ve İOS sürümleri ile oyunculara ücretsiz olarak sunulan Little Big Tree ile sizde kendi ağacınızı geliştirebilir ve zirveye ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR