LiveLens

LiveLens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LiveLens uygulaması ile mobil cihazınızdan canlı yayın yapabilir, canlı yayından para kazanabilirsiniz.

LiveLens, yaşamınızın en eğlenceli ve ilginç anlarını canlı olarak paylaşma izni veren ücretsiz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Sadece “GO LIVE” butonuna dokunun ve o anı arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle paylaşın.

LiveLens, Android ve iOS platformunun yanı sıra Google’ın giyilebilir cihazı Glass ile uyumlu olan bir mobil uygulama. Hayatınızda o anda olan ilginç bir şeyi veya eğlenceli bir anınızı eş zamanlı olarak paylaşabilirsiniz. Örneğin; Bir konsere gittiğinizde konser alanındaki coşkuyu canlı canlı arkadaşlarınıza aktarabilir veya davet edildiğiniz bir lansmanda olan biteni hemen takipçilerinizle paylaşabilir veya çocuğunuz ilk adımlarını atarken bunu sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Sınırsız süre video kaydına izin veren LiveLens’te sadece kendi videolarınızı paylaşmıyor, başkalarının paylaştıkları canlı videoları da görebiliyor ve onlarla etkileşime geçebiliyorsunuz. Diğer sosyal ağ uygulamalarındaki gibi videolarını beğendiğiniz kişileri takibe alabiliyorsunuz. Tabii ki videolarını beğenmeniz ve yorum göndermeniz de mümkün.

LiveLens’in en dikkat çeken yanı ise canlı yayını ücretsiz ve ücretli olarak yapma imkanı tanıması. Canlı yayını başlatmadan önce canlı yayına katılımın ücretli mi ücretsiz mi olacağına siz karar veriyorsunuz. En güzeli de para birimi otomatik olarak TL cinsinden gösteriliyor. Özel ve ilginç fikirlerinizi paraya dönüştürme fırsatı da tanıyan uygulamanın diğer bir öne çıkan yanı ise gerçek zamanlı videolarınızı buluta kaydetmesi. Böylelikle kaydedilen videolara dilediğiniz zaman ulaşabilir, kolaylıkla silebilirsiniz.

LiveLens Özellikleri:

  • Tek dokunuşla canlı yayına başlayın, ister ailenizi ister takipçilerinizi eğlenceli anınıza dahil edin.
  • Canlı yayını ücretsiz olarak yapın veya yayın üzerinden para kazanın.
  • Canlı yayına katılanları görün, yorumlarını ve beğenilerini takip edin.
  • Yakında başlayacak etkinlikleriniz için duyuru videosu hazırlayın.
  • Canlı yayını dilediğiniz uzunlukta sürdürün.