LiveMixtapes 1.2 (ios)

LiveMixtapes

1.2
LiveMixtapes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LiveMixtapes, binlerce mixtape'i ücretsiz dinleyip indirebileceğiniz iOS uygulaması.

LiveMixtapes, binlerce mixtape’i ücretsiz olarak dinleyip indirebileceğiniz bir site ve resmi mobil uygulamasını iPhone ve iPad’inize indirerek dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman en popüler ve yeni mixtape’leri dinleme şansına sahip oluyorsunuz.

Lil Wayne, Kevin Gates, Yo Gotti, Young Jeezy gibi ünlü isimlerin yeni ve en çok dinlenen mixtape’lerini bünyesinde barındıran LiveMixtapes’in tüm içeriğinden ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz lakin mixtape’leri paylaşmak, yorum göndermek, oylamak, çalma listeleri hazırlamak için Facebook hesabınızı bağlayarak veya e-posta adresini girerek üyelik oluşturmanız gerekiyor. Ücretsiz üyeliğinizi oluşturduktan sonra 27.000’den fazla mixtape’e ulaşabiliyorsunuz.

En yeni mixtape’leri, videoları, haberleri kolaylıkla takip edebilmemiz için Haber Akış özelliği de sunan LiveMixtapes, mixtape dinlemekten hoşlananlar için harika bir uygulama. Mixtape’leri hem online hem de offline dinleyebileceğiniz en zengin içerikli mixtape uygulamasını tavsiye ederim.

YORUMLAR