Livestream 3.8 (ios)

Livestream

3.8
Livestream
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    296

  • Üretici

    Livestream

Livestream uygulaması ile iPhone ve iPad'inizden canlı yayın yapabilir ve etkinlikleri canlı olarak izleyebilirsiniz.

Gerek yurt içi gerekse de yurt dışında sıklıkla etkinliklere katılan biriyseniz ve de etkinlik alanındaki yepyeni teknolojileri sıcağı sıcağını takipçilerinizle paylaşmak sizin için büyük önem arz ediyorsa bunu Livestream uygulaması ile gerçekleştirilebilirsiniz. Hem ücretsiz olarak!

iPhone ve iPad’inizle kullanabileceğiniz Livestream uygulaması ile mobil cihazınızdan canlı yayın yapabilmenin yanı sıra dünyanın farklı yerlerinde düzenlenen spor, müzik, konferans ve binlerce etkinliği canlı olarak izleyebilir; Facebook, Twitter, e-posta veya kısa mesaj aracılığıyla arkadaşlarınızı etkinliği izlemeye davet edebilir, canlı yayınıza katılanlarla sohbet edebilirsiniz.

Etkinlik zamanı bildirimde bulunarak izlemek istediğiniz yayını kaçırmamanızı sağlayan Livestream uygulaması, GoPro Hero kamerası ile canlı yayın yapmayı da desteklemektedir. Yani sörf yapma, dalma, tırmanma gibi çılgın aktiviteler yapan biriyseniz o anı canlı canlı paylaşabilirsiniz. (Bunun için iPhone’unuzun hücresel bağlantısının açık olması gerekiyor.)

Kayıt anında yanlışla dokunmaları önlemek için kamera kilit özelliği ile gelen uygulamada Siyah ve Beyaz, Eskitme, Gece çekimi, Super 8 olmak üzere 4 adet video filtre ve efekt bulunmakta.

YORUMLAR