Liveuamap 1.0.6 (ios)

Liveuamap

Liveuamap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Liveuamap, iOS'un yeni sürümlerini kullanan iPad ve iPhone'lar üzerinde çalışan ve haberleri Google Maps üzerinden gösteren bir uygulamadır.

Liveuamap, iPhone ve iPad üzerinden çalışan bir haber uygulamasıdır. 

Günümüzde Dünya'nın her noktasından başka bir haberle karşılaşabiliyor. Diğer ülkelere dair haberler, büyük şehirlerde geçtiği taktirde hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz; ancak bilmediğimiz bir ülkenin küçük bir yerleşim yerinden habevr geldiğinde, olayın yaşandığı bölgeyi bulmakta zorlanabiliyoruz. Haliyle o yerleşim yerini haritadan aramak, oraya dair bilgiler almak durumunda kalıyoruz.

Liveuamap ise bu sorunu çözmek ve genel bir bakış sunmak için ortaya çıkarılmış bir haber uygulaması. Uygulamaya girdiğinizde Suriye, Ukrayna, Gazze, Mısır vb. başlıklarla karşılaşıyorsunuz. Bunlardan bir tanesini seçtiğinizde hemen o bölgeye dair görüntüleyebileceğiniz haberler ekrana düşüyor. Bu haberlerden bir tanesini tıkladığınızda ise olayın yaşandığı nokta Google Maps üzerinden gösteriliyor. Suriye gibi savaş noktalarında ise hangi tarafın nereleri ele geçirdiği net olarak görebiliyor ve takip edebiliyorsunuz.