Loaf

Loaf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loaf, iPad kullanıcılarına özel hazırlanmış interaktif yemek tarifi uygulaması.

Loaf, dünya mutfağından birbirinden leziz tariflerin bulunduğu iPad uygulaması. Sıklıkla “Bugün ne pişirsem?”, “Misafirlerime nasıl bir menü sunsam?” sorularını soruyorsanız tabletinize ücretsiz indirip faydalanabileceğiniz bu uygulamanın içeriğine kesinlikle göz atmalısınız.

iPad’e özel hazırlanan yemek tarifi uygulamasını benzerlerinden ayıran birçok fark bulunuyor. Yemek tarifleri doğrudan alanında uzman kişilerce sunuluyor. Herkesin bir profili var ve yemek hakkında kafanıza takılan her türlü soruyu direkt sorup yanıtını alabiliyorsunuz. Her türde beslenmeye yönelik onlarca tarif içeren uygulamada pişirme süresine, kalori miktarına veya yemek türüne göre ayrım yapabiliyorsunuz.

Bir diğer göze çarpan farklılık ise yemek tariflerinin videolu veya yazılı olarak değil, adım adım animasyonlarla gösterilmesi. Hangi aşamada olduğunuzu rahatlıkla takip edebiliyorsunuz ki videolu tariflerin fazlasıyla yer kapladığını, yazılı tariflerin de herkese hitap etmediğini düşünürsek böyle bir yöntemle sunulması yerinde olmuş.

YORUMLAR