Locish

Locish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kullanıcılar arasında bağlantı kuran Locish kullanıcı yorumlarına dayanarak işleyen bir şehir rehberi uygulamasıdır.

Locish seyahat ve şehir rehberi alanında faaliyet gösteren bir sosyal platform olarak karşımıza çıkmakta. Sosyal platform olmanın nimetlerini sonuna kadar kullanan uygulamada kullanıcılar kendi deneyimlerini paylaşarak diğerlerine yardımcı oluyor.

Locish sayesinde turistik gezilerde bulunduğunuz yerlerdeki restoranları, müzeleri, barları ve görmeye değer yerleri objektif kullanıcı yorumlarından yola çıkarak keşfedebilirsiniz. Güzel bir pizzacı veya Meksika usülü yemekler yapan bir yer mi arıyorsunuz? Sadece sorun!

Göze hoş gelen bir arayüze sahip olan uygulamada herhangi bir konuda yardım almak istediğinizde bunu diğer kullanıcılara soru olarak yöneltebiliyorsunuz. Diğerleri bu soruya kendi deneyimlerinden yola çıkarak cevap veriyor ve size tavsiyelerlde bulunuyor. Bu sayede hem sorunuza cevap almış hem de diğerleriyle sosyal etkileşim içerisine girmiş oluyorsunuz. Aynı kafa yapısına sahip olduğunuzu düşündüğünüz kişilerle bağlantı kurabilir ve karşılıklı sohbet edebilirsiniz.

Elbette siz de diğer kullanıcıların sorularına yanıt verebilme şansına sahipsiniz. Elbette bu tarz uygulamaların ortak özelliği özellikle yabancı ülkelerde çok fazla kullanılıyor olmaları. Fakat Türkiye'de de yaygınlaşıp binlerce kullanıcı tarafından beslenmemesi için hiçbir sebep yok.

YORUMLAR