Loggr

Loggr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kişisel hedeflerinizi daha detaylı bir şekilde raporlamak ve adım adım takip etmek istiyosanız ücretsiz olarak sunulan bu uygulamaya göz atabilirsiniz.

Loggr ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı bir kişisel verimlilik uygulamasıdır. Kullanışlı özellikleri ve çok sayıdaki kişiselleştirme seçenekleri ile dikkat çeken uygulama özellikle kişisel gelişim aşamalarını detaylı bir şekilde raporlamak isteyen kullanıcıları hedef alıyor.

Hayatımızda pek çok kez kendimize hedefler koymuşuzdur. Fakat asıl önemli olan bu hedefleri gerçekleştirip gerçekleştirmediğimizdir. İşte bu uygulama ile kendinize koyduğunuz hedeflerinizi detaylı bir şekilde saklayabilir ve zafere giden yolda attığınız adımları detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz. Her geçen gün, bir öncekinin üstüne koyduklarınızla değer kazanır, işte Loggr da size bu konuda yardım etmek için üretildi.

Bu uygulamayı kullanarak herhangi bir kişisel hedefinizi not alabilirsiniz. Zengin mi olmak istiyorsunuz? Bu amaca giden yolda kat ettiğiniz aşamaları Loggr'a kaydedebilirsiniz. Her seferinde daha uzağa mı koşmak istiyorsunuz? Ya da her seferinde daha fazla mı ders çalışmak istiyorsunuz? Loggr hep yanınızda!

Uygulamada göre yapan arayüz son derece şık görünüyor ve çok kullanışlı. Eminim ki Loggr'ı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Sadece hedeflerinizi belirleyim ve Loggr'a girin.

YORUMLAR