Lonely 1.1 (ios)

Lonely

1.1
Lonely
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lonely, kendinizi yalnız hissettiğiniz zamanlarda duygu ve düşüncülerinizi paylaşabileceğiniz ücretsiz bir iOS sosyal ağ uygulamasıdır.

Lonely, onlarca sosyal ağ üzerinde yüzlerce hatta binlerce arkadaşımız olmasına rağmen, kendimizi yalnız hissettiğimiz zamanlardaki duygu ve düşüncelerimizi paylaşabileceğimiz bir sosyal platformdur. Twitter üzerinden yalnızlığını paylaşanların seslerini daha fazla duyurabilmesini sağlayan uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Uygulama üzerindeki paylaşımlar bulunduğunuz ülkeye göre farklılıklar göstermektedir. Uygulama üzerinde yalnızlık duygularını dünya üzerindeki diğer tüm kullanıcılar ile paylaşan kullanıcıların yazılarını görebiliyor ve yazdıkların beğenerek cevap yazabiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi olan yakındaki kişiler sekmesinde, yakın çevrneizdeki kişilerin paylaşımlarını görüntüleyerek onların yalnızlık duygularını okuyabilirsiniz. Hoşunuza giden paylaşımları beğenebilir ve hatta cevap yazarak bu kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kendinizi yalnız hissettiğinizde duygularınızı paylaşabilecek bir yer bulabilmeniz önemlidir. Bu yüzden Lonely ile hem duygularınızı ifade edebilir hem de sizinle aynı düşünceye sahip kişiler ile konuşarak rahatlayabilirsiniz. Kimi zaman derdinizi ve yalnızlığınızı anlatacak bir dostunuzu bulamadığınız da Lonely size her zaman yardımcı olacaktır.

Diğer kullanıcıların paylaşımlarına yazmış olduğunuz cevapları ''Lonely Kart'' olarak Twitter üzerinden görebilirsiniz.

Sizde farklı ve yeni bir sosyal medya deneyimi yaşamak istiyorsanız ve en yalnız anlarınızda hissettiklerinizi yazarak diğer tüm kullanıcılar ile paylaşmak istiyorsanız, Lonely uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR