Loner 1.3.3 (ios)

Loner

Loner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loner, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli ve eğlenceli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Loner, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz hoş ve farklı bir beceri oyunudur. Oyunda bir uçağı kontrol ediyor ve zorlu engellerin içinden geçerek en uzun mesafeyi kat etmeye çalışıyorsunuz.

Son derece dikkat gerektiren bir oyun olan Loner, boş zamanlarınızı daha renkli hale getirmek için biçilmiş kaftan bir oyundur. Reflekslerinizi ölçüp becerilerinizi sınayabileceğiniz oyunda son derece dikkatli olmalı ve en uzun mesafeye ulaşmalısınız. Hoş bir temada geçen oyunda tek yapmanız gereken uçağı engellere çarpmadan ilerletmek. 2 elinizin baş parmağını ekrana koyarak kontrol sağlayabildiğiniz oyunda gelişmiş bir kontrol sistemi de yer alıyor. Arkadaşlarınızla da mücadele edebileceğiniz oyunda en yüksek puana ulaşarak arkadaşlarınızı geride bırabilirsiniz. Zorlu görevlere de sahip olan Loner'ı sakın kaçırmayın.

Basit ama etkili bir oyun olarak nitelendirebileceğim Loner'ı sakın kaçırmayın. Eğer boş zamanlarınızda oynamak için bir oyun arıyorsanız Loner tam size göre diyebilirim. Öte yandan eşsiz oyun kurgusu ve atmosferiyle dikkat çeken Loner, mutlaka denemeniz gereken bir oyundur.

Loner oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.