LONEWOLF 1.0.01 (ios)

LONEWOLF

LONEWOLF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LONEWOLF mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

LONEWOLF sürükleyici bir hikayeyi heyecanlı bir oyun yapısıyla birleştirmeyi başaran FPS türünde bir mobil keskin nişancı oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir sniper oyunu olan LONEWOLF'ta bizi filmleri aratmayan bir senaryo bekliyor. Oyunda hedeflerine ulaşmak için önüne çıkan herşeyi yok etmeye kararlı bir suikastçının yerine geçiyoruz. LONEWOLF'taki temel amacımız ise "Assembly" adı verilen gizli yer altı örgütüne katılmak. Bu iş için öncelikli olarak nişan alma yeteneklerimizi kanıtlamamız ve Assembly'nin gözüne girmemiz gerekiyor.

LONEWOLF'taki hikaye boyunca farklı silahları kullanmamıza izin veriliyor. Uzun menzilli keskin nişancı tüfeklerini kullanarak düşmanlarımızla aramızdaki mesafeyi koruyup onları sessizce ortadan kaldırıyoruz. Bunun yanında makinalı tüfekleri ve tabancalar gibi değişik silahları da kullanabiliyoruz ve sıcak çatışmaya dahil oluyoruz. Ayrıca oyun içerisisinde birçok farklı mini oyun da yer almakta.

LONEWOLF'un grafikleri kendine has bir stile sahip. Çizgi roman tadındaki ara sahnelerle birleştirilen bu grafikler genel olarak tatmin edici bir kalite sunmakta.