Lookout 2.23 (ios)

Lookout

Lookout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lookout, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz oldukça etkili bir mobil güvenlik ve antivirüs uygulamasıdır.

Lookout, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri oldukça etkili bir mobil güvenlik ve antivirüs çözümüdür.

Ücretsiz antivirüs, kötü amaçlı yazılım koruması, casus yazılım koruması, konum belirleyici, telefon izleyici, hırsızlık koruması gibi gelişmiş özelliklere sahip olan uygulama, dünya genelinde 50 milyondan fazla kullanıcı tarafından mobil cihazları üzerinde kullanılmaktadır.

iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz en başarılı güvenlik uygulamalarından bir tanesi olan Lookout, iOS cihazlarınız üzerine kurmak istediğiniz tüm uygulamalar için; virüs, kötü amaçlı yazılım, reklam yazılımı ve casus yazılım taraması yapmaktadır.

Ayrıca iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızı kaybetmeniz veya çaldırmanız durumunda, cihazınızın nerede olduğuna dair bilgi almanıza da olanak sağlayan uygulama, size cihazınızın en son konum bilgilerini e-posta yoluyla gönderecektir. Hatta cihazınızı şifreleyerek yabancı birinin kişisel bilgilerinize erişim sağlamasını engelleyen Lookout, şifrenizi üç kez yanlış giren kişinin fotoğrafını çekerek tarafınıza gönderecektir. Bu sayede akıllı telefon veya tabletinizin kimin elinde olduğunu öğrenebileceksiniz.

Tüm bunların dışında cihazınız üzerinde yer alan kişi listesini otomatik olarak yedeklemenize de olanak sağlayan Lookout, ihtiyaç duymanız durumunda kişi listenizi farklı bir cihaz üzerine kolayca geri yüklemenize de izin vermektedir.

Sonuç olarak sizlere etkili bir mobil güvenlik ve antivirüs çözümü sunan Lookout'u, iOS cihazlarınız üzerinde mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR