Looksery

Looksery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Looksery uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kendi yüz fotoğraflarınızı tanınmayacak hale getirebilir, onları animasyonlara dönüştürebilirsiniz.

Looksery uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak kendi yüzleri üzerinde çok çeşitli efektler uygulayabilecekleri, aynı zamanda yüz fotoğraflarını kullanarak çeşitli animasyon karakterler oluşturabilecekleri ilginç fotoğraf düzenleme ve efektlendirme uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamanın oldukça kolay kullanılır ve sade arayüzü sayesinde tüm uygulamak istediğiniz efekt ve filtrelere de erişim konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, yüzünüzü 3 boyutlu olarak modellemesi ve daha sonra ekleyeceğiniz adımlar için bu modellemeyi kullanması. Hafif makyaj uygulamaları, göz rengi değişiklikleri, yüz şekliyle oynama gibi pek çok düzeltme operasyonu Looksery'nin içerisinde mevcut.

Bunun yanında 3 boyutlu olarak kendi yüzünüzü bir animasyona dönüştürebileceğiniz uygulama, bu animasyonda yer alan karakteri değiştirerek kendinizi eğlenceli hayali yaratıklar haline dönüştürmenize de yardımcı oluyor. Hazırlanan bu animasyon videolar üzerinde uygulayabileceğiniz renk ve ışık filtreleri sayesinde her zaman daha eğlenceli veya etkileyici bir görünümün mümkün olduğunu da belirtmek gerek. Dilerseniz bu animasyonların içerisine kendi seslendirmenizi ekleyerek daha da etkileşimli bir hale getirebilirsiniz.

Standart yüz fotoğraflarınız üzerinde FX efektler uygulamanıza izin veren uygulama, bu efektler sayesinde fantastik karakterlere benzemenizi sağlayabildiği gibi isterseniz bir moda dergisine çıkmış gibi görünmenizi de sağlayabiliyor. Yeni bir fotoğraf düzenleme ve efekt uygulaması arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR