Loong Craft 1.5 (ios)

Loong Craft

1.5
Loong Craft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loong Craft, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telelefonlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Eşsiz bir rol yapma deneyimi sunan Loong Craft, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda zevkle oynayabileceğiniz bir oyundur. Bitmek bilmeyen savaşlar ve aksiyon dolu olaylar ile Loong Craft sizleri bekliyor.

Yüksek bir MMORPG deneyimi yaşatan Loong Craft, şehirlerde geçen savaşlara ev sahipliği yapan bir oyundur. Farklı devletler ve krallıklar arasında geçen oyunda tarafınızı seçerek hem saldırı hemde savunma rolü üstleniyorsunuz. Gelişmiş grafiklere de sahip olan oyunda onlarca karakter ve kahraman yer alıyor. Siz ise size en uygun karakteri seçerek mücadeleye başlıyor ve savaşlardan galip gelmeye çalışıyorsunuz. Oyunda dilerseniz okçu dilerseniz de savaşçı olabiliyorsunuz. Oyuncularına pek çok seçenek bırakan oyunda zamanın nasıl geçtiğini de anlamıyorusunuz. Bu nedenle oyun bağımlılık yapan bir etkiye sahip. Cesurluk gerektiren oyunda ganimetler toplayabilir ve karakterlerinizi daha güçlü hale de getirebilirsiniz. Zevkli zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun olan Loong Craft'ı sakın kaçırmayın. Oyunda yer alan lonca sistemiyle de savaşlarda tek kalmaktan kurtulabilir ve güçlü ittifaklar gerçekleştirebilirsiniz. 6 farklı devlet ve 3 krallık sizleri bekliyor. Ayrıca oyunda yer alana sesli sohbet özelliğiyle de diğer oyuncularla kolay yoldan iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca Loong Craft daha pek çok gelişmiş özelliğe de sahip.

Oyunun Özellikleri;

  • Yüksek grafik kalitesi
  • Aksiyon dolu sahneler
  • Lonca sistemi
  • 3 krallık, 6 devlet
  • Sesli sohbet imkanı

Loong Craft oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.