Loop Drive 1 (ios)

Loop Drive

1
Loop Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loop Drive'da aracımızı diğer araçlara çarpmadan ilerletmeye çalışıyoruz.

Loop Drive, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, araba sürme temalı bir beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda iç içe geçmiş iki halka şeklindeki pistte yol almaya ve diğer araçlara çarpmamaya çalışıyoruz.

Kulağa basit bir görev gibi gelse de araç sayısı arttıkça işler epey bir zorlaşıyor. Aracımızı kontrol edebilmek için ekranın sağında ve solunda konuşlandırılmış olan pedalları kullanmamız gerekiyor.

Aracımızı yavaşlatabilmek için freni, hızlanmak için de gaz pedalını kullanmalıyız. Bu noktada en önemli olan şey zamanlamayı doğru bir şekilde ayarlayabilmek. Araçlar sürekli olarak döndükleri için zamanlamayı tutturamazsak diğer araçlara çarpabiliyoruz. Oyunda yüksek puanlar alabilmek için çok sayıda tur atmamız gerekiyor.

Loop Drive'ın en çok hoşumuza giden yönleri arasında grafikleri, araç modellemeleri ve gece gündüz dönüşümleri yer alıyor. Özellikle gece olduğunda araçların farları ortaya güzel görüntülerin çıkmasını sağlıyor. Kaliteli bir izlenim bırakmayı başaran Loop Drive, orijinal bir beceri oyunu arayanların göz atması gereken yapımlardan birisi.