Loop

1.0
Loop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loop, iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynayabileceğiniz ve çizerek taklit etme becerinizi test eden bir tür mobil beceri oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Loop mobil oyunu, gördüğünüz şekli çizerek taklit etme yeteneğinizi ve bunu hızlı yapmanızı gerektiren bir beceri oyunudur.

Loop mobil oyununda herhangi bir kontrol düğmesi bulunmazken tek yapmanız gereken dokunmatik ekrana çizmeniz gereken şekli çizmek. Oyundaki temel amacınız ise karelerle bölünmüş bir platformda karelerin üzerinde sekerek ilerleyen topun düşmemesini sağlamak.

Oyun akışı sürdükçe patikada yer alan şekilleri çizerek engelleri yok edecek ve topun platform üzerinde güvenle ilerlemesini sağlayacaksınız. Başta oyun size basit gelecek ancak oyun ilerledikçe o çizimler daha da sıklaşacak ve yetişemediğiniz anlar gelecek. O anlar size sinir bozucu gelse de oyunun bağımlılık yapmasını sağlayan nokta tam da bu. Sıkılmadan usanmadan oynayacağınız Loop mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR