LOOPIMAL 1.0.0 (ios)

LOOPIMAL

LOOPIMAL
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LOOPIMAL, iPhone ve iPad cihazlarınızda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir eğitim uygulamasıdır.

LOOPIMAL, çocuklarınızın eğlenceli ve eğitici bir ses animasyonu kullanmasına izin veren bir eğitim uygulaması olarak birbirinden güzel özellikleri içinde barındırıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden ulaşabileceğiniz bu uygulamada, oldukça tatlı çizilmiş hayvanların çıkardığı sesler ile melodileri bir araya getiriyoruz. Her yaştan insanın güzel vakit geçirebileceği LOOPIMAL, huzur vermesiyle de dikkat çekiyor.

Çocukların hayvanlara ne kadar düşkün olduğu ve sevimli buldukları aşikar. Hal böyle olunca eğitim uygulamalarında da kendine yer bulan sevimli dostlarımız hem eğitiyor hem de güzel vakit geçirmemize olanak tanıyor. LOOPIMAL başlangıçta bana biraz anlamsız gelse de inceledikten sonra oldukça iyi vakit geçirdiğime kanaat getirdim. Çünkü çok basit görünüyordu. Karşımızda sevimli bir hayvan var ve huzur veren bir müzik eşliğinde öylece bekliyor. Bizde ona çeşitli direktifler vererek bu şarkıya ortak olmasını sağlıyoruz.

LOOPIMAL uygulamasında yarattığımız beste olasılıkları neredeyse sonsuz. Kontrollerin de oldukça basit olduğunu söylemeliyim. Grafikler de çok tatlı görünüyor. Tek yapmamız gereken aşağıda farklı renkte bulunan kareleri alıp melodinin içine yerleştirmek. Daha sonra sevimli hayvanlar arasında geçiş yapabilir ve çıkardıkları seslerle nasıl ahenkli bir şekilde hareket ettiklerini gözlemleyebilirsiniz.

Eğlenceli bir uygulama arayanlar LOOPIMAL uygulamasını cüzi bir miktar ödeyerek ücretli olarak indirebilirler. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR