Lords of Discord 1.1.99 (ios)

Lords of Discord

Lords of Discord
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lords of Discord mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Lords of Discord eğer klasik RPG oyunlarının sunduğu eğlenceyiş mobil cihazlarınız üzerinde yaşamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Lords of Discord'da her oyuncu kendi krallığını kuruyor ve bu krallığını genişletmek için mücadele ediyor. Bir strateji oyununda olduğu gibi krallığımızın topraklarını genişletmek için savaşıyoruz ve yeni topraklarla birlikte yeni kaynaklar elde ediyoruz. Bu kaynakları kalemizi büyütmek için kullanabilmekteyiz.

Lords of Discord'un savaş sistemi ise RPG türünün karakteristik yapısı olan sıra tabanlı savaş sistemi şeklinde. Oyuncular yüzlerce kahraman içinden seçecekleri kahramanlarla kendi kahraman takımlarını kuruyorlar. Düşmanlarlar savaşırken bu kahramanların yeteneklerini taktiksel bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Bu savaşların bir satranç oyununa benzediğini söyleyebiliriz.

Lords of Discord oldukça güzel 3 boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Zengin içeriğiyle dikkat çeken Lords of Discord size uzun süreli bir eğlence sunacaktır.