LotoMoto

LotoMoto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LotoMoto, oynadığınız şans oyunları kuponlarını kolayca kontrol etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulaması.

LotoMoto, ülkemizdeki şans oyunları için iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir uygulama.

Sayısal loto, süper loto, şans topu, on numara ve milli piyango oynamayı seviyorsanız bu uygulama sayesinde çekilişlerin sonuçlarını anında ve kolayca kontrol ederek ikramiye kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Bugüne kadar yapılan loto çekilişlerinin tamamının sonuçlarına, verilen ikramiyelerine ve çıkan numaralara ulaşabileceğiniz uygulamayı severseniz ve kullanışlı bulursanız cüzi miktarda para ödeyerek reklamları kaldırabilirsiniz.

Oynadığınız kuponları kaydedebileceğiniz uygulama üzerinde sınırsız sayıda kupon kaydetmek için de para ödemeniz gerekiyor. Fakat size sunulan sınırlı sayıda kupon kaydetme yetiyorsa para vermenize gerek yok.

Uygulama sayesinde çekiliş sonuçlarını otomatik olarak çekildikten hemen osnra öğrenebilmeniz de mümkün.

Genel olarak şans oyunları ve lotolar ile zaman zaman da olsa haşır neşir olan iPhone ve iPad kullanıcılarının mutlaka kullanması gereken uygulamalardan bir tanesi diye düşünüyorum.

YORUMLAR