Love Rocks starring Shakira

Love Rocks starring Shakira
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Love Rocks starring Shakira keyifli bir mobil bulmaca oyunudur

Love Rocks starring Shakira, dünyaca ünlü pop yıldızı Shakira'yı mobil cihazlarımıza konuk eden ve birlikte eğlenceli bir serüvene atılmamızı mümkün kılan bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunu olan Love Rocks starring Shakira'da kahramanımız Shakira'ya dünya turunda katılıyoruz ve renkli mücaevherleri birleştirmek için mücadele ediyoruz. Oyunda farklı yerleri ziyaret edip dünyayı dolaşırken hızlı bir şekilde bulmacaları çözmemiz gerekiyor.

Love Rocks starring Shakira'da temel amacımız ekranda yukardan düşen mücevherleri aynı renk mücevherlerle birleştirerek onları patlatmak. Bu işi ne kadar hızlı yaparsak o kadar yüksek puan alıyoruz. Eğer mücevherleri zamanında birleştiremezsek biriken mücevherler oyunun sonlanmasına neden oluyor. Angry Birds'in yaratıcı Rovio tarafından geliştirilmiş Love Rocks starring Shakira her yaştan oyun severe hitap eden bir bulmaca oyunu olarak özetlenebilir.