LovePlanet 2.14 (ios)

LovePlanet

LovePlanet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LovePlanet, bölgenizdeki diğer kullanıcılar ile tanışarak belki de yeni kız ya da erkek arkadaşınızı bulmanızı sağlayacak olan bir iOS flört uygulaması.

LovePlanet, iPhone ve iPad sahiplerinin cihazlarını kullanarak oturdukları bölgenin 500 metre yakınındaki kişiler ile tanışarak flört etme fırsatı bulabileceği bir iOS arkadaşlık uygulaması.

Ruslar tarafından geliştirilen bir uygulama olan LovePlanet içerisinde bir çok Rus kız bulunuyor fakat uygulamanın esas amacı yakın çevrenizdeki kişileri beğenmek üzerine kurulu. Her iki tarafın da karşılıklı olarak birbirini beğenmesi sonucunda çalışan uygulama içerisinde isim vermeden sohbet edebileceğiniz de bir bölüm bulunuyor. Bu alanda bir başlık ile konu oluşturup konuya girenler ile hemen sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz.

Uygulama normal süreçte ücretli olarak kullanılıyor fakat ücretsiz olarak indirerek 7 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz.

Yeni bir kız ya da erkek arkadaş bulma ihtimalinizi arttıracak olan uygulama üzerinde belki de hayatınızın aşkını bile bulabilirsiniz.

Kullanımı son derece basit olan uygulamanın tasarımı da oldukça şık. Gözlere hitap eden uygulamayı indirerek deneme süresi boyunca ücretsiz olarak yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

YORUMLAR