Lumosity Mobile 2.61 (ios)

Lumosity Mobile

Lumosity Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    616

  • Üretici

    Lumos Labs, Inc.

Hafızanızı ve bilişsel yeteneklerinizi arttırmak için bu ücretsiz iPhone hafıza geliştirme uygulamasını kullanabilirsiniz.

Lumosity Mobile uygulaması iPhone ve iPad kullanıcılarına hitap eden bir hafıza güçlendirme uygulaması ve her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Ücretsiz olması ise zihin alıştırmalarınızı yapabilmeniz için uygun koşulları biraraya getiriyor. Sahip olduğu alıştırmalar zevkli ve eğlenceli olduğu için bir yandan hafızanızı çalıştırırken bir yandan da keyif almanız mümkün hale geliyor. Zira içerisindeki bu alıştırmalar tamaman bilimsel olarak hesaplanmış ve kanıtlanmış alıştırmalardan oluşuyorlar.

Nöro-bilimadamları tarafından tasarlanan uygulama, hafızanızın yanında dikkat etme ve konsantrasyon yeteneklerinizin de arttırılmasında kullanılabiliyor. Bilişsel yeteneklerinizde sağlanacak artışların sizi daha iyi kılacağına dair şüphe olmadığından uygulama için her gün bir miktar zaman ayırmanızı öneriyoruz. Hali hazırda sizin için hazırlanmış bir takvime de sahip olan uygulama böylece zihin alıştırmalarınızı kaçırmamanızı sağlıyor.

Ayrıca zaman içerisindeki performansınızı da takip edebilmenizi sağlayan bir yapısı olan Lumosity Mobile uygulaması, zihinsel olarak ne kadar ilerleme kaydettiğinizi farketmenize yardımcı oluyor.

YORUMLAR