Lumyer 1.9.35 (ios)

Lumyer

Lumyer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lumyer, animasyonlu fotoğraf paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması.

Lumyer, fotoğraflar iletişim kurmayı seviyorsanız kullanabileceğiniz sosyal ağ uygulamaları arasında. iPhone’unuzla çektiğiniz fotoğrafları 100’den fazla hazır animasyonlu efekt ile süsleyip yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarmaznı ve ilginç fotoğraflarınızı ister takipçilerinizle isterseniz de Facebook, Twitter üzerinden paylaşmanız mümkün.

Animasyonlu fotoğraf paylaşanlar için özel hazırlanmış sosyal ağ uygulaması olarak karşımıza çıkan Lumyer, arayüz olarak Twitter’a oldukça benziyor. Uygulama üzerinden oluşturduğunuz animasyon efektli fotoğrafları takipçilerinizle paylaşıyorsunuz ve takipçileriniz fotoğrafınızı yeniden paylaşabiliyor, beğenebiliyor. Tabii ki siz de paylaşımlarını beğendiğiniz kişileri takibe alabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde fotoğraflarınıza tek dokunuşla uygulayıp dilediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz yüzlerce animasyonlu efekt mevcut. Efektler en çok kullanılanlar, ücretsiz ve ücretli olarak kategoriye ayrılmış ve hangi animasyonlu efektin kaç kullanıcı tarafından indirildiğini görebiliyorsunuz.

YORUMLAR