Lunar Flowers 1.0.4 (ios)

Lunar Flowers

Lunar Flowers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lunar Flowers, sessiz sakin ve akıcı bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Lunar Flowers, son zamanlarda oynadığımız en iyi bulmaca oyunlarından bir tanesi. Hem iPhone hem de iPad için tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun masalsı atmosferi ile dikkat çekiyor. Hem yetişkinler hem de ufak yaştaki oyunseverler için tamamen uygun olduğunu da belirttikten sonra oyuna geçelim.

Oyundaki temel amacımız masalsı mekanlarda ilerleyen prensese yardımcı olarak yolculuğuna devam etmesini sağlamak. Bunu gerçekleştirebilmek için yolculuğu esnasında karşısına çıkan çiçekleri birleştirmemiz gerekiyor. Birleştirme sırasını oyundaki ipuçlarına göre gerçekleştiriyoruz.

Lunar Flowers'ın temel vaadi estetik üzerine kurulu. Yani oyunda görsellik ön planda. Hem animasyonlar hem de ışık oyunları ile bu his her saniye oyuncuya yansıtılıyor. Elbette bulmacalar da hafife alınır cinsten değil. Bazıları ciddi miktarda dikkat gerektiriyor. Diğer birçok bulmaca oyununda olduğu gibi git gide zorlaşan bir yapıda sunuluyorlar.

Genel anlamda son derece başarılı bir karaktere sahip olan Lunar Flowers, ücretsiz ve kaliteli bir bulmaca oyunu arayışında olanların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR