Lyrically

Lyrically
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    38

  • Üretici

    Wikia, Inc.

Severek dinlediğiniz şarkıların sözlerini bulmakta zorluk çekiyorsanız, en doğru şarkı sözlerine Lyrically ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz ya da dinlediğiniz şarkıların sözlerini merak ediyorsanız, Lyrically uygulamasının bir milyondan fazla şarkı sözü barındıran kütüphanesinden faydalanabilirsiniz.

Dinlediğiniz şarkıların sözlerini müzik severlerin beğenisine sunan Lyrically uygulaması ile şarkı sözlerini; şarkı adına göre, şarkı sözüne göre ya da sanatçıya göre arayarak kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bunun dışında, uygulamada kayıtlı sanatçılardan seçim yaparak albümlerine ve şarkılarına ulaşmanız da mümkün hale getirilmiş. Lyric Wikia destekli uygulama, müzik severlerin ortak çalışma ürünü desek yanlış olmaz sanıyorum.

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz Lyrically uygulaması şarkı sözlerini sunmak dışında da çeşitli özelliklere sahip. Aradığınız şarkıyı uygulama üzerinden dinlemenize imkan sağlayan Lyrically; Google Music, Pandora, Spotify, Rdio ve Deezer gibi müzik servislerini de destekliyor. Şarkı sözlerini arkadaşlarınızla da paylaşabilme imkanı sunan Lyrically uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

YORUMLAR