m8

m8
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Son derece hızlı çalışan bu ücretsiz uygulama ile gelir ve gider oranlarınızı rahatça takip edebilirsiniz.

m8, iOS kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş bir kişisel finans uygulamasıdır. Akıllı telefonların ve tabletlerin yüksek beklentilere cevap vermesiyle birlikte kullanıcılar bu cihazları günlük hayatlarının farklı noktalarında kullanabilme şansına sahip oldular. Bütçe ve ekonomi yönetimi de bu alanlardan bir tanesi ve markette bu konuda yardım alabileceğiniz çok sayıda uygulama yer alıyor.

Uygulamayı kullanmak son derece basit ve hızlı. Sadece toplam gelirinizi ve gider kalemlerinizi giriyorsunuz. Daha sonra uygulama bu verileri göz önünde bulundurarak size kapsamlı grafikler sunuyor. Bu grafiklerden ne kadar harcama yaptığınızı ve bu harcamaları en çok nereye yaptığınızı kolayca görebiliyorsunuz.

m8'in en dikkat çeken yanı ise son derece şık görünen arayüzü. Şık görünmesinin yanında kullanımı da son derece kolay. Gereken verileri kolaylıkla girebiliyor ve sonuçları anında görebiliyorsunuz. Eğer siz de finansal durumunuzu takip edebileceğiniz kapsamlı bir iOS uygulaması arıyorsanız, m8 tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.