MacGyver Deadly Descent

MacGyver Deadly Descent
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MacGyver'ın dizilerinden gördüğünüz bulmacaları çözmek istediğiniz oldu mu? Bu oyunda bulmacaları hazırlayan kişi bizzat dizinin arkasındaki beyin Lee David Zlotoff.

Bir jenerasyonu kendine hayran bırakan dizi MacGyver, mobil bir oyunla hayatımıza tekrar giriyor. Televizyonda egzantrik bulmacaları kaçıran tüketiciler üzülmesin, mobil cihazlarında MacGyver'ın özü güzel yakalanmış. Elindeki en ufak araç gereçlerle bile harika fikirleri kombine ederek bulmacaları çözen kahramanımızın rolünü sizin üstlenmeniz gerekiyor. Oyun içinde herhangi bir MacGyver görüntüsüne rastlamamanızın sebebi sizin MacGyver olmanız! Çizgi roman stilindeki hikaye haricinde oyun sizin bakış açınızdan oynanıyor.

MacGyver Deadly Descent'te temel göreviniz, büyük zararlar açan bir bilgisayar virüsünü yok etmek ve bunu gerçekleştirmenin tek yolu gizli D.A.W.N. laboratuvarlarına ulaşmak. oyunda karşılaşacağınız 6 farklı bulmaca kategorisinde mantık, hafıza ve yaratıcılık yeteneklerinizi hat safhalarda zorlayan şeyler var. Üstelik oyunu beceremeyenlere hile kullanmak bile serbest. Ne var ki hileleri kullanmanız için oyunun içinden ek bir uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Görüntü olarak herhangi bir bulmaca oyununu andıran bir oyun olsa da karşılaşacağınız oyun senaryolarını hazırlayan kişi MacGyver dizilerinin arkasındaki beyin, Lee David Zlotoff. Sadece bu sebepten ötürü bile göz atmaya değecek MacGyver Deadly Descent bulmaca sevenlerin nabzına göre şerbet verebilecek çeşitliliğe sahip.

YORUMLAR