Machineers

Machineers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Machineers, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kaliteli ve orijinal bir bulmaca oyunu.

Machineers, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kalite bir bulmaca oyunu. Daha önce pek karşılaşmadığımız bir konsepte sahip olan oyunda ilginç makinelerle haşır neşir oluyoruz. Fiyatı bazı kullanıcılar için fazla gelse de sunduğu özellikler ile kesinlikle bunu hak ediyor.

İnşa etmeye dayalı bir bulmaca oyunu olan Machineers'taki temel amacımız 12 farklı bölümde sunulan makinelerin düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamak. Bunu gerçekleştirebilmek için makinelerin çalışma mantıklarını iyice kavramamız gerekiyor.

Eğer fizik dersini seviyorsanız bu oyundan hoşlanacağınızı düşünüyorum. Oyunda bol bol dişlilerle, makara sistemleriyle ve devrelerle ilgileniyoruz. Bir parçanın çalışması bir diğerini etkilediği için aradaki etkileşime dikkat etmemiz gerekiyor.

Oyunda son derece ilgi çekici ve kalite algısını bir basamak yukarıya taşıyan bir grafik konseptine yer verilmiş. Orijinal bir müzik seçimiyle desteklenen grafik konsepti oyuna orijinal bir hava kazandırıyor.

Genel olarak Machineers parasının karşılığını sonuna kadar veren bir oyun. Eğer daha önce oynadığınız oyunlardan daha farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Machineers'ı denemelisiniz.

YORUMLAR