MacID 1.2.1 (ios)

MacID

MacID
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MacID, iPhone ve iPad kullanıcılarının Mac'lerini mobil cihazları üzerinden kontrol edebilmesini sağlayan yararlı bir uygulama.

MacID, ücretli olmasına rağmen Mac ve iPhone sahiplerinin oldukça işine yarayacağını düşündüğüm bir iOS Mac kontrol uygulaması.

Aynı anda birden fazla Mac ile çalıştırılabilen MacID, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak Mac'inizin kilidini açma ve kapama işlemini kolayca yapmanızı sağlıyor. Kilit açıp kapamak için parmak okuyucuyu ya da şifre yöntemini kullanabiliyorsunuz.

Uygulama ile sadece Mac'lerinizin kilitlerini değil aynı zamanda ses seviyelerini de kontrol edebiliyorsunuz.

Nerede olursanız olun Mac'lerinizi iPhone ve iPad ile kontrol etme imkanı sunan uygulamanın ücretli olması normal fakat yaklaşık 8 TL civarındaki ücretsiz biraz daha aşağı seviyede olabilirdi diye düşünüyorum.

iPhone'larınızın ekran kilidini açmadan Mac kilidini açma imkanı veren uygulama sayesinde pano paylaşımı da yapabiliyorsunuz. Mac ve iOS cihazınız arasında paylaşmanız gereken bilgileri kolayca iletmenizi sağlayan uygulama hem Mac hem de iOS mobil cihaz sahini olup cihazlarınız birlikte ve uyumlu kullanmayı seven kişiler tarafından kullanılabilir.

Eğer iPhone ya da iPad'iniz ile Mac'inizin kontrolünü sağlamak istiyorsanız MacID uygulamasını kesinlikle satın alarak kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR