Madden NFL 25

Madden NFL 25
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    259

  • Üretici

    Electronic Arts

Madden NFL 25 oyunu ile iPhone ve iPad'inizden NFL maçının keyfini çıkarın.

EA Sports tarafından geliştirilen Madden NFL 25 ile mobil cihazınızda NFL maçlarının keyfini çıkarın. Tamamen ücretsiz olan ve reklam içermeyen Amerikan futbolu oyununda, lisanslı NFL oyuncularını kontrol ederek, gerçekçi maç keyfinin keyfini sürün.

Amerikan futbolu heyecanını iPhone ve iPad'inize taşıyan Madden NFL 25'te hassas hareketler sergileyen 1500'den fazla NFL oyuncusu, 32 gerçek NFL takımı ve anında tanıyacağınız, gerçeğe uygun olarak tasarlanmış NFL stadyumları yer alıyor.

Ultra keskin grafikler eşliğinde eksiksiz NFL keyfi yaşatan Madden NFL 25, farklı oyun modlarını içeriyor. Tekil Oyuncu, Kafa Kafaya, Sezon gibi farklı oyun deneyimleri sunan çeşitli modların yer aldığını oyunda kendi takımınızı oluşturabileceğiniz -FIFA'dan tanıyacağınız- Ultimate Team bölümü yer alıyor. Kazandığınız puanlarla favori hücum ve savunma oyuncularınızdan oluşan takımınızı kurarak maç heyecanınızı daha da artırabilirsiniz.

Amerikan futbolu oyunlarında gördüğümüz sert çarpışmaların son derece başarılı yansıtıldığı oyunun kontrolleri oldukça basit tutulmuş. Tek bir kaydırma hareketinizle oyuncuları yönlendirmeniz mümkün.

YORUMLAR