Magic 8 Ball

Magic 8 Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic 8 Ball, sorduğumuz sorulara evet veya hayır cevaplarını veren, ilginç bir uygulama.

Magic 8 Ball, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir uygulama.

Magic 8 Ball'u oyuncakçılarda ve ilginç ürünler satan mağazalarda mutlaka görmüşsünüzdür. Sorulara yanıt vermek üzere tasarlanmış bu ilginç cihaz artık tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde de kullanılabiliyor.

Uygulamanın çalışma mantığı fiziksel üründen çok farklı değil. Her zaman olduğu gibi sorumuzu soruyoruz ve topun yanıt vermesini bekliyoruz. Orijinal oyuncakta yer alan 20 cevap bu uygulamada da yer alıyor. Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli husus topa evet veya hayır cevapları verilebilecek türden sorular sormak. Başka bir deyişle Siri ile konuşur gibi karmaşık sorular sorarsanız Magic 8 Ball tutarsız cevaplar verebilir.

Uygulamaya sorduğumuz soruları dilersek Facebook hesabımız üzerinden takipçilerimizle paylaşabiliyoruz. Elbette arkadaşlarımız da kendi sordukları soruları bu platformda paylaşabilir ve hep birlikte eğlenceli vakit geçirebiliriz.

Genel olarak eğlenceli bir kullanım deneyimi sunan Magic 8 Ball, günlük hayatta karşılaştığımız ufak sorulara cevap verebilecek kapasitede. Hayata biraz renk katmak istiyorsanız kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR