Magic Mansion 1.0 (ios)

Magic Mansion

1.0
Magic Mansion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Mansion mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Magic Mansion oyunculara akıllı telefonlarını bir gameboya dönüştürme imkanı veren bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Magic Mansion'da bizi 90'lı yıllarda klasik gameboylarımız üzerinde oynadığımız siyah beyaz oyunlardaki eğlence bekliyor. Oyunda gizemli bir köşkü keşfetmeye çalışan kahramanları kontrol ederek çeşitli tehlikelerle karşılaşıyoruz.

Magic Mansion telefonunuzu dik tutarak oynayabileceğiniz bir platform oyunu. Oyun bu yönüyle mobil cihazlarımızda oynadığımız standart platform oyunlarından ayrılıyor. Oyundaki temel amacımız ise merdivenleri kullanarak katları tırmanmak ve köşkün en üst katına ulaşmak. Tırmandığımız her katta bizi yeni tuzaklar bekliyor. Bu ölümcül tuzakları aşabilmek için de doğru zamanlamayı yakalayarak zıplamamız gerekiyor.

Magic Mansion'ı oldukça kolay bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Oyunda zıplamak için tek yapmanız gereken şey ekrana dokunmak. Oyun içerisinde farklı kahramanları seçebilmemiz de mümkün.

YORUMLAR