Magic Rush: Heroes 0.3.0 (ios)

Magic Rush: Heroes

Magic Rush: Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Rush: Heroes

Magic Rush: Heroes, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış mükemmel bir strateji oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulmasına rağmen ücretli olarak indirilen oyunlarda dahi nadiren karşılaştığımız öğelere sahip olan bu oyun strateji türünden oyunlar oynamaktan keyif alan mobil oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

Magic Rush: Heroes kule savunma, gerçek zamanlı strateji ve rol yapma oyunlarında görmeye alışkın olduğumuz bir takım detayları başarılı bir şekilde birleştiriyor. Bu şekilde ortaya son derece orijinal bir deneyim çıkartan oyunda birbirindne acımasız yaratıklara karşı durmaya ve onları geri püskürtmeye çalışıyoruz.

Oyunda iki farklı mod bulunuyor. Bunlardan bir tanesinde PvP mücadelelere katılarak gerçek oyunculara karşı mücadele edebiliyoruz. Macera modunda ise hikaye akışına göre oynayarak oyunu bitirmeyi amaçlıyoruz. Bu serüven sırasında karşımıza birbirinden ilginç, yıkıcı güçlere sahip fantastik yaratıklar çıkıyor. Hem bölüm hem de karakter çeşitliliğinin bol tutulmuş olması oyunun sıkıcı bir atmosfere bürünmesine engel oluyor.

Oyunda dikkatimizi çeken diğer öğelere kısaca değinelim;

  • Arkadaşlarımızla takım olabiliyor ve diğer oyunculara karşı savaşabiliyoruz
  • Emrimizdeki karakterleri ve kahramanların sahip oldukları güçleri tamamen biz kontrol ediyoruz
  • Farklı ekipmanları kullanarak kahramanların güçlerini artırabiliyoruz ve onları kişiselleştirebiliyoruz

Son derece başarılı bir oyun karakterine sahip olan Magic Rush: Heroes, RTS, RPG ve kule savunma türlerine ilgi duyanların kaçırmaması gereken bir oyun.

YORUMLAR