Magicka

Magicka
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magicka, kendi büyülerinizi geliştirerek aksiyon dolu bir macerada yerinizi alacağınız iPad oyunudur.

Aksiyon, macera ve rol yapma türlerini bir araya popüler bilgisayar oyunu Magicka, Paradox Interactive aracılığıyla bundan böyle iPad tabletleriniz üzerinde.

Bir büyücünün aksiyon dolu macerasının konu alındığı oyunda, farklı elementlere hükmederek kendi büyülerimizi oluşturma şansına sahibiz. Birçok elementin sahip olduğu güçleri birleştirerek, 100'lerce farklı büyü oluşturabiliyor ve oluşturduğumuz büyüler yardımıyla düşmanlarımızla savaşabiliyoruz.

Tek kişilik oyun modu dışında oyunseverlere aynı oyun içerisinde 4 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği de sunan oyun gerçekten oldukça keyifli ve sürükleyici bir şekilde ilerliyor.

Arkadaşlarınızla birlikte maceradan maceraya atılacağınız ve aksiyonun hiç azalmadan devam edeceği oyunda keyifli dakikalar hatta saatler sizleri bekliyor.

 

Oyun içerisinde yer alan farklı büyücü sopaları, büyücü şapkaları ve pelerinleri de oyun içerisinde kazanmış olduğunuz başarılar sonucunda sahip olabileceğiniz eşyalar arasında yer alıyor.

Bir büyücünün maceralarına konuk olacağınız Magicka'yı hemen iPad tabletleriniz üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Magicka Özellikleri:

  • Elementleri birleştirin ve yüzlerce farklı büyü oluşturun
  • Tek kişilik ve çoklu oyuncu modları için yepyeni bölümler
  • Çapraz platform desteği
  • 4 kişiye kadar kooperatif modu
  • Yeni oyun içi eşyalar
  • Saatlerce oynanış süresi