MagicPlan 3.5.4 (ios)

MagicPlan

MagicPlan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    166

  • Üretici

    Sensopia

MagicPlan kat planlama ve iç mekan haritalama işlevlerini son derece sade bir arayüzde sunan kullanışlı bir uygulamadır.

MagicPlan iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz kapsamlı bir kat planlama ve iç mekan haritalama uygulamasıdır. Bu özelliği ile özellikle mimarlar, tasarımcılar ve proje yöneticileri tarafından mutlaka denenmesi gereken uygulamalar arasında yerini alıyor.

Öncelikle uygulamayı kullanmak son derece basit ki uygulamanın en fazla öne çıkan özelliği de bu. MagicPlan'i kullanabilmek için hiçbir ölçüm yapmaya, mobilyaları yerinden oynatmaya, çizim yapmaya veya ekspertize ihtiyacınız yok. Sadece kamerayı doğrultun ve çekim yapın. Gerisini MagicPlan tamamlıyor ve çekim yaptığınız mekanın ayrıntılı bir planını çıkartıyor.

Uygulamayı kullanarak elde ettiğiniz görselleri PDF veya JPG olarak kaydedebilme şansına sahipsiniz. MagicPlan'a dair her şey mükemmel değil. Uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor olmasına rağmen üyelik gerekmekte ve bunun karşılığında aylık 19.99 dolar isteniyor. Bir kere üye olduktan sonra siz sonlandırana dek üyelik otomatik olarak yenileniyor.

YORUMLAR