MailMag

MailMag
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MailMag sayesinde farklı servislerden edindiğiniz e-posta adreslerinizi tek bir yerden zahmetsizce yönetebilirsiniz.

MailMag tüm e-posta adreslerinizi tek bir yerden yönetmenize imkan sağlayan ve tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulamadır. MailMag tüm e-posta servis sağlayıcılarına destek sağlamaktadır. Bu sayede Gmail, iCloud, Yahoo!, AOL, Exchange, Outlook gibi hesaplarınız için ayrı ayrı uyuglamalar kullanmak yerine tek bir yerden kolayca yönetebilirsiniz.

MailMag’in en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de şık bir arayüzle geliyor olması. Adeta bir dergi gibi dizayn edilmiş olan bu arayüzde tüm içerikler belirli kategorilere ayrılmış. Bu kategoriler arasından ihtiyacınız olana erişerek işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle e-posta adreslerinizi ve şifrelerinizi uygulamaya girmeniz gerekiyor. Üreticilerin yaptığı açıklamaya göre MailMag hiçbir kullanıcı adını ve şifreyi sunuclar üzerinden kaydetmiyor. Bu sayede kullanıcıların güvenliğini tehdit edebilecek hiçbir duruma mahal vermiyor.

Kullanışlı özellikleriyle hayatı kolaylaştıran MailMag’de okumadığınız veya daha sonra okumak istediğiniz postalar bir süre sonra kullanıcıya tekrar hatırlatılıyor. Bu sayede önemli konuları kaçırmıyorsunuz. Fotoğraf, belge gönderme gibi tüm işlevleri destekleyen MailMag çok sayıda e-posta kullananların mutlaka denemesi gereken bir uygulama.

YORUMLAR