Major Magnet: Arcade 1.0.5 (ios)

Major Magnet: Arcade

Major Magnet: Arcade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Major Magnet: Arcade atari saloınlarındaki oyunlara benzer bir eğlence sunan bir mobil oyundur

Major Magnet: Arcade dünyayı oldukça eğlenceli bir şekilde kurtardığınız ve hoş bir görünüme sahip olan fizik tabanlı bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Major Magnet: Arcade'de Major Magnet adlı kahramanımızın maceralarına ortak oluyoruz. Kahramanımızın oyundaki temel amacı dünyayı Colonel Lastin adlı kötü kahramandan kurtarmak. Bu işi gerçekleştirebilmesi için ise karşısına çıkan bulmacaları çözerek büyük kapıları açması ve bölüm bölüm ilerleyeren Colonel Lastin'e ulaşması gerekiyor. Kapıları açabilmek için her bölümde değerli eşyaları toplamak gerekiyor. Biz Major Magnet'e bu işte yardımcı olurken havada asılı mıknatıslardan yararlanabiliyoruz. Mıknatıslara doğru yönlendiğimizde çekim alanlarına giriyoruz ve etraflarında dönmeye başlıyoruz. Parmağımızı ekranda kaydırarak daha hızlı dönebiliyor ve kendimizi daha yüksek noktalara fırlatabiliyoruz. Ekranın üst tarafındaki değerli eşyalara bu şekilde ulaşabilmemiz mümkün. Bütün değerli eşyaları topladığımızda büyük kapı açılıyor ve bu kapının içerisine atlayarak bçlümü geçebiliyoruz.

Major Magnet: Arcade görünüm olarak tıplı tilt makinalarındaki görüntüleri andırıyor. Renkli, ışıl ışıl grafikler civcivli ses efektleriyle birleşince size tam atari salonlarındaki oyunların havası yaşatılıyor. Kolay ve rahat bir şekilde oynayabileceğiniz Major Magnet: Arcade, Angry Birds'e dişli bir rakip olarak öne çıkmakta.