Makeup Genius

Makeup Genius
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Makeup Genius uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kendinize makyaj yapabilirsiniz.

Makeup Genius uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarından kolayca kendilerine sanal canlı makyaj uygulamaları yapmalarını sağlayan ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Her ne kadar bir fotoğraf düzenleme uygulaması olmasa da, uygulamada kendinize yaptığınız makyajı daha sonra bir fotoğraf olarak kaydedebiliyor ve böylece dostlarınızla da paylaşabiliyorsunuz. Oldukça sade bir kullanıma sahip olması ise yüzlerce farklı makyaj ürünü arasından size bol miktarda seçim yapma imkanı veriyor.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, cihazınızın ön kamerasını yüzünüze tutuyor ve hemen makyaj malzemeleri arasından seçim yaparak onları yüzünüze uygulamaya başlıyorsunuz. Uygulamanın yüz takibi yapabilmesi sayesinde kullanırken hiç bir sorun yaşamadan hangi malzemenin hangi açıdan nasıl göründüğünü de tespit edebiliyor, ayrıca yüz mimiklerinizi yaparak mimiklere ne kadar yakıştığını da görebiliyorsunuz.

Makyajdan pek anlamayanlar için uzmanlar tarafından profesyonel olarak hazırlanmış setler de barındıran uygulama, böylece en güzel kombinasyonları kendi yüzünüz üzerinde uygulamanıza izin veriyor. Eğer hala nasıl bir makyaj yapmanız gerektiğine karar veremediyseniz uygulamanın içerisinden erişebileceğiniz makyaj yapma tavsiyeleri içeren videolar da işinizi görecektir.

Oldukça hızlı ve verimli bir şekilde çalışan uygulama, kullanıcılara bir an önce kendi yüzleri üzerinde nasıl bir makyaj gerçekleştirmeleri gerektiğini öğretebiliyor ve yaptığınız makyajı daha sonra fotoğraf olarak kaydetmenize de izin verdiği için dostlarınızla sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Yeni bir sanal makyaj uygulaması arayanlar göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR