Makeup 12.6 (ios)

Makeup

Makeup
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MakeUp uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca sanal makyaj uygulamaları yapabilirsiniz.

MakeUp uygualması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kendinizi fotoğraflarınızda çok daha güzel göstermenizi sağlayabilecek sanal makyaj yapmak uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Uygulama yüzünüzdeki neredeyse her detayı değiştirmenize izin veriyor ve bunlar arasında saçlarınız, deriniz, dudaklarınız, gözleriniz ve diğer kısımlar yer alıyor. İşlemlerin sorunsuzca yapılması ve tatmin edici olması da programın artılarından bir tanesi.

Uygulama cihazınızın kamerasını kullanarak yeni fotoğraf çekebiliyor ve çekimden hemen sonra fotoğraflarınıza makyaj materyallerini uygulamaya başlayabiliyorsunuz. Tüm düzenleme işlemleri tamamlandıktan sonra fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla sosyal ağlarınız üzerinden kolayca paylaşabilir, veya cihazınızın galerisine kaydedebilirsiniz.

Uygulamanın ana özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Binlerce farklı renk seçeneği
  • Hızlı düzenlemeler için şablon kaydedebilme
  • Arkadaş ve ailenizle kolayca paylaşım
  • Anında sonuç alabilme
  • Popüler kişilerin tarzlarını uygulayabilme
  • Kullanımı kolay arayüz

Uygulamanın iOS işletim sistemli cihazlarınızda deneyebileceğiniz bu tip uygulamalar arasında en iyilerden bir tanesi olduğunu unutmamak gerek ve aynı zamanda daha fazla seçenek sahibi olmak isteyenler uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak uygulayabilecekleri araçları arttırabilirler.

YORUMLAR