Malachai

Malachai
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    48

  • Üretici

    NeWa Studios LLC

Malachai mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Malachai eğer mobil cihazlarınız üzerinde ürpertici bir macera yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir korku oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Malachai'de ortadan iz bırakmadan kaybolan bir ailenin izini bulmaya çalışıyoruz. Bu aile ilk olarak bir çocuklarını gizemli bir şekilde kaybediyor. Bu olaydan sonra bir psikiyatriste başvuran aile destek alıyor. Fakat bütün olaylar burada bitmiyor; çünkü küçük çocuğun ardından ailenin geri kalanı da ortadan kayboluyor. Polis, başlattığı soruşturmayı sonuçlandırabilmek ve aileyi bulabilmek içi daha önceden aileye destek veren psikiyatristten yardım istiyor. İşte biz de bu psikiyatristin yerine geçiyoruz.

Malachai'de kaybolan aileyi bulabilmek için bu ailenin evine yolculuk ediyoruz ve ipuçlarını topluyoruz. İzleri birleştirmek için terk edilmiş karanlık evde bir gece geçirmemiz gerekiyor. Fakat eve vardığımızda doğaüstü olaylarla karşılaşıyoruz ve işler karışıyor. Malachai, sabrımızı ve sinirlerimizi test eden bir oynanış sunuyor.

Malachai güzel grafiklere sahip. Oyundaki gerçekçiliği artırmak için oyunu kulaklıkla oynamanız tavsiye ediliyor.

 

YORUMLAR