Mama 1.0.5 (ios)

Mama

Mama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mama, çocuklarınız için bir çok indirimli ürün satın alabileceğiniz ücretsiz bir iOS alışveriş uygulaması.

Mama, çocuk sahibi olan annelere özel olarak geliştirilen ve oldukça güzel bir şekilde hizmet veren bir iOS alışveriş uygulaması.

Yeni doğmuş olan bebekleriniz dahil küçük yaştaki çocuklarınız için yüzlerce ürün satın alabileceğiniz alışveriş uygulamasının en önemli özelliği ise tüm ürünlerin yüzde 50'den başlayan inidirim oranlarına sahip olması.

Uygun fiyatlar ile çocuklarınıza hem hediye hem de ihtiyaçlarını alabileceğiniz Mama uygulaması adından da anlayacağınız üzere annelere özel bir uygulama.

Avrupa ve Amerika'da oldukça popüler olan uygulama üzerindeki tüm ürünler direk olarak üreticilerden alındığı için fiyatları çok uygun.

Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize yükledikten sonra yüzlerce bebek ve çocuk giyim ürünleri arasında gezinti yaparak en beğendiklerinizi alabilirsiniz. Yurtdışından geleceği için gümrükle ilgili bilgileri topladıktan sonra alışveriş yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü belirli bir tutarın üzerinde yapacağınız yurtdışı alışverişlerinde gümrüğe takılma riskiniz bulunuyor.

Eğer çocuğunuz için giyim ürünleri almak istiyorsanız Mama uygulamasını ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirerek mutlaka göz atın derim.

YORUMLAR