Manor Cafe 1.10.4 (ios)

Manor Cafe

Manor Cafe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    66

  • Üretici

    GAMEGOS

Kendi restoranımızı dekore edeceğiz.

Oyunculara eğlence dolu anlar yaşatan Manor Cafe ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Oyunculara kendi restoranlarını diledikleri gibi dekore etme fırsatı veren Manor Cafe eğlenceli bir eşleştirme oyunu olarak mobil platform oyuncularına sunulmuştu. Oyun içerisinde restoranımızı ve bahçemizi rengarenk eşyalar ile tasarlayabilecek ve kendi zevkimize hitap edebileceğiz.

Oyun içerisinde aynı türdeki nesneleri yan yana ve alt alta getirerek yok etmeye ve bulmacaları çözmeye çalışacağız. Benzersiz görevlerin yer aldığı yapım da bölümleri geçebilmek için nesneleri kaydıracak ve eşleştireceğiz. Eğlenceli patlayıcılar ile bizlere eğlenceli bir oynanış sunan Gamegos iki farklı platform için de Manor Cafe’yi yayınladı.

İnternet bağlantısı gerektirmeyen yapım da yeni tarifler öğrenecek ve restoranımıza gelecek olan müşterilerimizin yüzünü güldüreceğiz. Rengarenk bir yapıya sahip olan Manor Cafe oyunculara sunduğu ücretsiz oynanışı ile 500 binden fazla oyuncu tarafından hala ilgiyle oynanıyor.

Farklı karakterlerin de yer aldığı oyunda bizleri kaliteli grafikler ve basit kontroller bekliyor olacak. Oyuncular ücretsiz olarak mobil bulmaca oyununu indirebilir ve hemen oynayabilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR