Manşette

Manşette
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Manşette uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan ücretsiz olarak en son haberleri okuyabilirsiniz.

Manşette uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz haber okuma uygulamaları arasında yer alıyor ve hem hızlı yapısı hem de kolay kullanılır arayüzü ile her kullanıcının denemesi gerekenler arasında. Zira uygulama en son haberleri pek çok farklı kaynaktan kullanıcılara aktarıyor ve böylece her türlü görüşten kaynağı sorunsuz bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Dilerseniz tüm kaynakları aynı anda takip etmenize imkan tanıyan uygulama, dilerseniz de sadece kendi istediğiniz haber kaynaklarında yayınlananları sunuyor. Böylece kullanıcılar için yeterince kişiselleştirme seçeneğinin olduğunu söylemek mümkün.

Tabii ki en çok okunan haberleri görmek mümkünve böylece herkesin okuduğu, kaçırmamanız gereken son haberlere hemen erişebiliyorsunuz. Uygulama haberlerin sosyal medya ağları üzerinden paylaşım ve etkileşimlerini takip ettiği için doğru bir popülerlik taramasından geçirebildiğini eklemek gerek.

Okuma ekranları telefonlarda bile anlaşılır bir şekilde takip edebilecek tarzda düzenlenmiş. Dolayısıyla hareketli araçların içerisindeyken bile haberleri okurken sorun yaşamak imkansız. Ayrıca haberleri uygulama içerisinde okumanın yanında varolan linkleri kullanarak orijinal kaynaklarından da okuyabiliyorsunuz.

Sık sık haber takibi yapıyor ve haberleri okumadan güne başlayamıyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken iOS uygulamaları arasında olduğuna inanıyorum.