Manually

Manually
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Manually sayesinde fotoğraf çekeceğimiz zaman ayarları tamamen biz yapabiliyoruz.

Manually, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama özellikle fotoğraf çekmeyi seven ve çektiği fotoğrafları otomatik ayarların insafına bırakmak yerine onları ilgi çekici kamera ayarlarıyla güzelleştirmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Uygulamanın en iyi tarafı kullanıcılara geniş çaplı bir ayar yelpazesi sunması. Manually sayesinde odaklama, ISO ayarları, pozlama, beyaz dengesi gibi ayarları manuel olarak gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede sahneye en uygun ayarları elektronik işlemcilere bırakmak yerine tamamen zevkimize göre ayarlayabiliyoruz. Ayarların her biri arayüze düzenli bir şekilde sunuluyor. Aradığımızı bulmakta hiçbir zorluk çekmiyoruz.

Uygulamada 5x yakınlaştırma özelliği de bulunuyor. Elbette bu özelliği pek tercih etmiyoruz çünkü dijital yakınlaştırma yapıldığı için kalite bozulabiliyor. Ses efektleri ile gerçeğe yakın bir fotoğraf makinesi deneyimi vaat eden Manually fotoğrafçılıktan keyif almak isteyen her kullanıcının cihazında bulunması gereken bir alternatif.