Manuganu 2 1.0.0 (ios)
Manuganu 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    1,116

  • Üretici

    Alper Sarıkaya

Manuganu 2, harika 3 boyutlu grafiklere ve özgün müziklere sahip bir Türk yapımı koşu oyunudur.

Manuganu 2, gücünü Unity oyun motorundan alan özenle tasarlanmış yüksek kalitede grafikleri ve özgün müzikleri ile dikkat çeken popüler koşu oyunudur. Manuganu’nun yeni maceralarını konu alan yapım önceki oyuna göre daha fazla aksiyon sahneleri ve yeni özellikler içeriyor.

Alper Sarıkaya tarafından geliştirilen ve aralarında Türkçe’nin de olduğu birden fazla dilde oynanabilen başarılı koşu oyunu Manuganu’nun devam oyununda heyecan dozu daha da artırılmış ve karakterimize daha akıllıca hazırlanmış tuzaklardan kurtulması için yeni beceriler kazandırılmış.

Birbirinden farklı 40 seviyenin yer aldığı oyunda karakterimiz artık uçabiliyor ve yüzebiliyor. Bunun yanında tırmanma yeteneği de geliştirilmiş. Tabii ki engellerden kendisini kolaylıkla sıyırması ve düşmanlarından kaçması için gerekli durma özelliğini kaybetmemiş. Yol boyunca birbirinden tehlikeli tuzakların yanı sıra bölüm sonlarında sizi fazlasıyla zorlayacak bölüm sonu canavarları da oyuna renk katan önemli öğeler arasında.

Mavi taş ve madalyonlar sayesinde ekstra ödüller kazandıran oyunun 3 boyutlu grafikleri ve ışıklandırma efektleri de sizi etkileyecektir. Gerek su altında, gerek yer yüzünde, gerekse de yerin metrelerce altında iken gözünüzü karakter ve mekan modellemelerinden alamayacaksınız.

Manuganu 2, hem iPhone hem de iPad’inizde oynayabileceğiniz başarılı koşu oyunlarından biri. Oyunun bir Türk tarafından geliştirilmesi ve birden fazla dilde oynanabilmesi yönünden kesinlikle oynamanızı öneririm.

YORUMLAR