MANUGANU 1.0.5 (ios)
MANUGANU
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    195

  • Üretici

    Alper Sarıkaya

Manuganu, harika grafik ve müziklere sahip Türk yapımı bir platform oyunudur.

Manuganu, oyunla aynı ismi taşıyan bir karakteri yönettiğiniz bir platform oyunudur. Etkileyici 3 boyutlu grafikler ve ses efektleri eşliğinde oynadığınız bu sonsuz koşu türündeki oyun hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu.

Manuganu adını taşıyan bir karakteri yönettiğimiz oyun bolca hareketli sahneler içeriyor. Sallanan çekiçler, buz platformu, iri kayalar, alev püskürten mekanizmalar ve daha onlarca tehlike yol boyunca karşınıza çıkacak. Amacınız bu engellere takılmadan ilerlemek ve taş, madalyon gibi önününüze çıkacak öğeleri toplamak. Karakterimiz engelleri aşmak için tüm becerilere sahip. Manuganu ile zıplayabilir, duvarlardan kayabilir, duvalara zıplayabilir, yerde yuvarlanabilir, taş blokları kırabilir, çok yükseklere zıplayabilir ve tırmanabilirsiniz.

Zekice hazırlanmış engellerle dolu 3 farklı mekanda geçen oyunda yer yer zorlanacağınız 30 bölüm bulunuyor. Başarılı çevre ve karakter modellemeleri ve oyundan kopmamanızı sağlayan müzikler ile dikkat çeken oyunda karakterimizi ister dokunmatik kontrolleri kullanarak, istersek te kaydırma hareketleri ile kolayca yönetebiliyoruz.

Türk yapımı bir platform oyunu olan Manuganu, telefon ve tabletinizde uzun süre sıkılmadan, kafanızı yormadan oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun.

YORUMLAR