MAPS.ME 3.0.2 (ios)

MAPS.ME

MAPS.ME
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MAPS.ME, her iPhone ve iPad modeli ile uyumlu çevrimdışı çalışan popüler harita uygulamasıdır.

MAPS.ME, dünya genelinde 4 milyon indirme sayısına ulaşmış çevrimdışı kullanılabilen ve oldukça hızlı bir harita uygulamasıdır. 300’den fazla ülke ve adayı karış karış gösterebilen uygulama internet bağlantısını aktif olarak kullanmadığından yurt dışına çıkarken size ek masraf çıkarmaz.

Tüm iPhone ve iPad’lerle uyumlu olan bu harita uygulamasında Türkiye de bulunuyor. İstediğiniz ülkenin haritasını çevrimdışı dolaşmak için bir kere indirmeniz yeterli oluyor. Kısa süren indirme işleminin ardından hücresel veri bağlantısına ihtiyaç duymadan o şehrin sokaklarını adım adım gezebiliyorsunuz. Gideceğiniz ülkenin turistik yerlerini veya gezilecek mekanlarını mı merak ediyorsunuz? Veya benzininiz bitti bir benzin istasyonu mu arıyorsunuz? Arama butonu sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde bu yerleri haritada görmeniz mümkün.

Harita verilerinin sürekli olarak güncellendiği uygulama benzerlerine göre oldukça hızlı çalışıyor. Veri sıkıştırma yöntemi sayesinde harita uygulamalarında sık rastladığınız gri karelere MAPS.ME’de rastlamıyorsunuz. Hızlı olduğu kadar da oldukça detaylı hazırlanmış bir uygulama.

MAPS.ME, iş seyahati veya tatil nedeniyle yurt dışına çıktığınızda size rehberiniz edecek harika bir uygulama. Türkiye’yi de içine alan uygulama çevrimdışı harita uygulamaları arasında kesinlikle en iyisi.