Mapswipe 1.1.0 (ios)

Mapswipe

Mapswipe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    Missing Maps

Mapswipe, haritada gezerek dünya genelinde çaresiz insanlara yardım edebildiğiniz bir mobil uygulama.

Mapswipe, dünya genelinde milyonlarca yardım edilmeyi bekleyen çaresiz insanlar için uzaktan da olsa insanlık görevimizi yapmamıza izin veren bir mobil uygulama. Haritada fark edilmeyen noktalarda yaşayan insanlara yardım etmek için tek yapmamız gereken seçili bölgelerde uydu görüntüleri arasında gezip önemli noktaları işaretlemek.

İnsani yardım kuruluşlarının dünyanın dört bir yanında yardım bekleyen insanları fark etmesi için işaretli bölgelerde gezerek yol, yerleşim yeri, nehir ve diğer belirgin noktaları bulmaya çalıştığımız uygulamada tarafımızdan bulunan bilgiler harita çizerlere gönderiliyor ve bu noktadan sonra haritacılar o bölgenin detaylı bir haritasını çıkartıyor. Daha detaylı harita da yardım kuruluşlarının daha iyi fark etmesini sağlıyor.

iPhone'umuza indirip ücretsiz kayıt olarak kullanabildiğimiz yardımlaşma uygulamasının arayüzü görevlerden oluşuyor. Bu görevler dünya genelinde yardım bekleyen kişilerin yaşadığı seçilmiş yerler ve altlarında o bölgenin haritasının yüzde kaçının çıkarıldığı gösteriliyor.

YORUMLAR