Marimo League 1.4.2 (ios)

Marimo League

Marimo League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    LoadComplete

Garip görünümlü yaratıkları ve ruhları yöneterek strateji savaşlarına katılabileceğiniz eşsiz bir oyundur.

İlginç görünüme sahip onlarca yaratığı ve ruhu yöneterek tüm insanları etrafınızda toplayabileceğiniz ve savaşlardan galip gelerek dünyaya hükmedebileceğiniz Marimo League, Android ve İOS sürümleri ile iki farklı platformda oyun tutkunlarıyla buluşan ve ücretsiz olarak sunulan sıra dışı bir oyundur.

Basit fakat bir o kadarda eğlenceli grafikleri ve keyif veren ses efektleri ile oyunculara eşsiz bir deneyim yaşatan bu oyunda yapmanız gereken tek şey, yaratıklara ve ruhlara hükmederek tüm insanların size itaat etmesini sağlamak için strateji savaşları yapmak ve dünyanın tek hakimi olmaktır. Etrafınızda yer alan tüm canlıların size tapmaları için çeşitli büyü ve sihirler yapmalısınız. Savaşlardan galip gelerek onlara diz çöktürmeli ve kontrollerini ele geçirmelisiniz. Bu sayede dünyadaki tek lider siz olabilir ve olağan üstü bir güce sahip olabilirsiniz.

Oyunda garip görünümlü minik yaratıklar yer almaktadır. Her yaratığın farklı özel güçleri ve silahları bulunmaktadır. Bu yaratıklardan yararlanarak savaşlardan galip gelebilir ve amacınıza ulaşabilirsiniz. Strateji oyunları arasında bulunan Marimo League ile sizlerde eğlenceli anlar geçirebilir ve heyecan verici savaşlara katılabilirsiniz.

YORUMLAR