Mars Pop

Mars Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mars Pop'ta aynı renkten olan baloncukları yan yana getirmeye çalışıyoruz.

Mars Pop, iPhone ve iPad cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir balon patlatma oyunu olarak öne çıkıyor. Uygulama marketlerde bolca bulunan bu oyun kategorisine bomba gibi bir giriş yapan Mars Pop'ta karşımıza ilginç ve özgünlük seviyesini artıran detaylar çıkıyor.

Konuşan Tom'un üreticileri tarafından tasarlanan bu oyunda karşımıza zaman zaman Tom dahi çıkıyor. Fakat oyunu orijinal kılan özellikler bununla sınırlı değil. Mars Pop'ın en dikkat çeken özelliklerinden birisi multiplayer desteği. Facebook üzerinden yapacağımız bağlantılar ile hem yerel hem de global oyuncularla bir araya gelerek birlikte mücadele edebiliyoruz.

Oyunda yerine getirmemiz gereken görev ise aynı renge sahip olan balonları bir araya getirerek patlamalarını sağlamak. Ne kadar fazla kombinasyon yaparsak o kadar fazla puan alıyoruz. Eşleştirmeler esnasında ortaya çıkan animasyonlar oldukça etkileyici ve akıcı tasarıma sahipler.

Genel olarak başarılı bir oyun deneyimi sunan Mars Pop, bu kategoride oynayabileceğini en zengin içierkli oyunlardan birisi.

YORUMLAR